تاریخچه

مجموعه لوکس فلز در سال ۱۳۸۰ توسط آقای حسن اکبری با نام «پرشین فلز» تاسیس گردید. فعالیت فروشگاه با تهیه و پخش محصولات فلزی و پلاستیکی خانه و آشپزخانه به صورت عمده شروع شد و اکنون با توجه به ازدیاد تعداد و تنوع کالا ها و همچنین با تجارب کسب شده در طول این سال ها برای سهولت در خرید و رفاه حال مشتریان، مجموعه تصمیم به راه اندازی وبسایت فروشگاهی با نام تجاری «لوکس فلز» گرفت. اکنون مفتخریم که توانایی براورده کردن تمامی نیاز های مشتریان گرامی را با استفاده از فروشگاهی، با امکانات بیشتر و تجربه خرید بهتر را داریم.

حوزه کاری

مجموعه لوکس فلز تاکنون بیش از ۱۰۰۰ کالای فلزی و پلاستیکی مربوط به خانه و آشپزخانه از قبیل جا ظرفی، آبچکان، میز اتو، بند رخت و کلیه ملزومات مفتولی، فلزی پلاستیکی کابینت و آشپز خانه برای تسهیل کار بانوان خانه دار تامین و در فروشگاه ارائه نموده است.

مزایای خرید از وبسایت لوکس فلز

افتخار مجموعه لوکس فلز موجود بودن اکثر کالاهای فلزی و پلاستیکی مورد نیاز در خانه و آشپزخانه با کیفیت بالا و همچنین قیمت مناسب وبی واسطه نسبت به فروشگاه های حضوری است. مشتریان عزیز و بانوان خانه دار می توانند بدون دردسر و بی واسطه کالای مورد نیاز خود را انتخاب کرده و با قیمت مناسب و کیفیت بالا خریداری نمایند.

v4

ضمانت اصلت و کیفیت کالا

مجموعه ما با توجه به تهیه اقلام و کالای مورد نیاز شما عزیزان از تولید کنندگان و نمایندگی های معتبر در سراسر کشور ضمانت اصالت و کیفیت محصولات را به مشتریان عزیز می دهد. همچنین مفتخریم که قریب به ۹۵% کالا های موجود در فروشگاه ایرانی و مربوط به تولید کنندگان داخلی است.

پرداخت در محل

در صورتی که مشتریان عزیز به هردلیلی نتوانند مبلغ سفارش را به صورت آنلاین بپردازند، فروشگاه امکاناتی برای تسهیل پرداخت مشتریان گرامی فراهم نموده که می توانند مبلغ فاکتور را به صورت نقدی به مأمور ارسال در حین تحویل کالا تحویل دهند. همچنین میتوانند با استفاده از دستگاه کارت خوان سیار همراه مأمور ارسال مبلغ فاکتور را بپردازند.

v5
v6

ضمانت بازگشت کالا

مجموعه ما برای جلب اعتماد مشتریان گرانقدر، شرایطی فراهم نموده که اگر مشتریان و بانوان خانه دار به هردلیلی کالای تحویل گرفته شده را نپسندیدند یا اگر کالا از لحاظ ظاهری ایراد داشت بتوانند کالا را با هماهنگی با فروشگاه برگردانند و یا کالا را تعویض کنند.

تحویل فوری

مجموعه ما سعی دارد برای کسب رضایت مشتریان عزیز، کالای سفارش داده شده را در اسراع وقت به دست مشتریان برساند. مسئولین و کارمندان فروشگاه پس از دریافت سفارش محصول از سوی کاربران ظرف حداکثر ۴۸ ساعت اقدام به اماده سازی محصول و ارسال کالا می نمایند.

v7
v8

تضمین بهترین قیمت

از آنجایی که مجموعه لوکس فلز برای تهیه محصولات ارائه شده در فروشگاه با تولید کنندگان و وارد کنندگان بزرگ و با سابقه کار می کند، در اکثر مواقع قیمت محصولات نسبت به رقبا پایین تر و بهتر است. درصورت مشاهده اختلاف قیمت بسیار زیاد با فروشگاه های دیگر، مشتریان می توانند مسئولین فروشگاه را با استفاده از راه های ارتباطی و نظردهی محصولات مطلع سازند.