روش‌های پیگیری سفارش

پیگیری سفارش‌های ثبت شده در هر روش ارسال متفاوت است. قبل از هر چیز به از ثبت سفارش تمامی وضعیت‌های سفارش از طریق پیامک به مشتری ارسال می‌شوند. فقط روش پیگیری مرسوله متفاوت خواهد بود.

پیگیری بسته‌های پستی:

برای پیگیری بسته‌های ارسال شده با پست، فقط کافی است بارکد دریافت شده از فروشگاه (مانند تصویر زیر) را در آدرس tracking.post.ir وارد نموده و محل دقیق بسته به همراه مراحل ارسال را مشاهده نمایید.

پیگیری بسته‌های تیپاکس:

برای پیگیری بسته‌های ارسال شده توسط تیپاکس، همانند روش پستی باید بارکد دریافت شده از فروشگاه و یا خود شرکت تیپاکس (مانند تصویر زیر) را در آدرس tipaxco.com/tracking وارد نموده و روند ارسال بسته را پیگیری نمایید.

پیگیری بسته‌های پیک موتوری:

معمولاً بسته‌های پیک موتوری قبل از ارسال با گیرنده هماهنگ می‌شوند. همچنین نیاز به انجام کار خاصی برای پیگیری بسته‌های پیک موتوری نیست. برای دریافت اطلاعات و هماهنگی می‌توانید با فروشگاه تماس بگیرید.

پیگیری بسته‌های ارسال شده با باربری:

در روش باربری ارسال بسته‌ها به‌صورت سنتی انجام می‌گردد؛ بنابراین بهترین روش پیگیری داخل قبض رسید هر مرسوله است که این قبض توسط فروشگاه در یکی از شبکه‌های اجتماعی انتخاب شده توسط کاربر ارسال می‌گردد. همچنین اطلاعات تماس هر باربری هم در قبض آن قابل‌مشاهده است.

چنانچه کد رهگیری سفارش ثبت شده در پست و تیپاکس توسط سایت برای شما ارسال نشد، می‌توانید با استفاده راه‌های ارتباطی فروشگاه و اعلام شماره فاکتور یا نام ثبت شده در فاکتور کد رهگیری را دریافت نمایید.