پاسخ به پرسش های متداول:

روش‌های کامل ثبت سفارش به‌صورت مصور و کامل در صفحه روش‌های ثبت سفارش توضیح داده شده است.

لزوماً برای ثبت سفارش نیاز به ثبت‌نام و ایجاد حساب کاربری نمی‌باشد. اما وجود حساب کاربری امکانات بیشتری را برای کاربر در سایت فراهم می‌نماید.

معمولاً مجموعه ما برای ارسال اکثر سفارش‌های خود از شرکت ملی پست ایران استفاده می‌کند، ارائه کد پستی صحیح و منطبق با آدرس وارد شده توسط گیرنده و مشتری الزامی می‌باشد.

فروشگاه ما پس از دریافت سفارش، حداکثر تا ۴۸ ساعت بعد، اقدام به آماده‌سازی و ارسال سفارش می‌نماید. ازاین‌رو زمان دقیق رسیدن سفارش‌ها بستگی به روش ارسال انتخاب شده توسط مشتری دارد.

پرداخت هزینه محصول درب منزل فقط برای روش‌های ارسال پستی و پیک موتوری امکان‌پذیر است.

امکان ارسال فوری فقط برای روش‌های ارسال با تیپاکس و پیک موتوری وجود دارد که این امر هم فقط با هماهنگی خریدار با فروشگاه امکان‌پذیر است.

برای استفاده از تخفیف‌های داخل سایت و کد تخفیف‌های ارائه شده توسط فروشنده می‌توانید به صفحه روش استفاده از تخفیف‌ها مراجعه کنید.

متأسفانه، هنوز امکان پرداخت به‌صورت اقساطی در مجموعه لوکس فلز وجود ندارد. اما در تلاشیم که این امکان بسیار پر طرف‌دار را به فروشگاه خود اضافه کنیم.

برای اطلاع از پیگیری مرسولات به روش‌های مختلف می‌توانید به صفحه پیگیری سفارشات مراجعه نمایید.

با استفاده از آیکون ترازو در صفحه هر محصول می‌توانید آن را به صفحه مقایسه اضافه نمایید. پس از اضافه‌کردن محصولات موردنظر خود به این صفحه، با مراجعه به صفحه مقایسه می‌توانید مشخصات فنی محصولات را با یکدیگر مقایسه نمایید.

امکان بازگشت کالا در شرایط مختلف متفاوت است. برای اطلاع دقیق از شرایط بازگشت کالا به صفحه شرایط بازگشت کالا مراجعه نمایید.

قیمت مناسب، نمایش مشخصات دقیق، قابلیت مقایسه محصولات، ارسال به سراسر کشور، حذف واسطه‌ها، ارائه محصولات اصل و باکیفیت و… از بهترین دلایل برای توصیه خریدکردن از فروشگاه لوکس فلز می‌باشند.

مشخصات وارد شده در قسمت مشخصات فنی هر محصول طبق مشخصات اعلام شده توسط کارخانه و شرکت محصول وارد شده و هرگونه مغایرت بر عهده فروشگاه نمی‌باشد. بااین‌حال مسئولان فروشگاه برای صحت اطلاعات به مشخصات اعلامی توسط کارخانه بسنده نکرده و اقدام به مطابقت و تصحیح مشخصات می‌نماید.

متأسفانه، امکان خرید حضوری برای کاربران به دلیل عدم وجود فروشگاه حضوری وجود ندارد. فقط امکان تحویل محلی با هماهنگی فروشگاه وجود دارد.

امکان لغو سفارش فقط با هماهنگی تلفنی با فروشگاه وجود دارد. جهت اطلاع از شرایط لغو به صفحه قوانین و مقررات، قسمت لغو سفارش مراجعه نمایید.